Olle Bonniér gouache från 1956

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE BONNIÈR (1925-2016), Utan titel-abstrakt komposition, signerad och daterad -56, gouache ca 12x10,5 cm

Ej examinerad ur ram

550981

2018-06-09