Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALLMOGESKÅP, 1800-talets första hälft, tvådelat, ek och furu, polykromt bemålat, höjd ca 176, bredd ca 97, djup ca 52 cm
Proveniens: Hotell Nobis, Malmö
Renoverat och kompletterat
550984
2018-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här