Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

ALLMOGESKÅP, 1800-talets första hälft, tvådelat, ek och furu, polykromt bemålat, höjd ca 176, bredd ca 97, djup ca 52 cm

Proveniens: Hotell Nobis, Malmö

Renoverat och kompletterat

550984

2018-06-09