Karmstolar 1 par, modell 403

Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403
Karmstolar 1 par, modell 403

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO KARMSTOLAR, 1 par, Modell 403, Artek 1980-tal, lackad björk böjd plywood, bär stämpel

Slitage

550990

2018-06-08