Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO KARMSTOLAR, 1 par, Modell 403, Artek 1980-tal, lackad björk böjd plywood, bär stämpel
Slitage
550990
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här