Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUKA, lergods, Kina, Han (206 f. Kr.-220 e.Kr.), efter bronsmodell, delvis glaserad i grönt, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Göran Nilsson, privat samling
Nagg, slitage
550991
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här