Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll Stora Nassa", signerad roland S, 67/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

551000

2018-08-19