Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, stengods, Kina, Yuan (1279-1368), celadonglasyr, dekor i relief av stiliserad bladbård, diameter ca 18, höjd 8 cm
PROVENIENS: Göran Nilsson, privat samling
Krackelyr
551046
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här