Sidobord med stenskiva
2018-06-09
551047
| Klubbat belopp | 9 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, valnöt, kalksten skiva, med tre lådor i särg, höjd ca 81 cm, 145x45 cm
Slitage, fläckar, märken, repor, ställvis blekt