Bob Dylan, Rooftop Bar
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BOB DYLAN (född 1941): Rooftop Bar, digital print, 2009, signerad och numrerad 279/295, utgiven av Washington Green Fine Art.
I. 54,5 x 39 cm
joakim.geiger@auktionsverket.se
Digital print, 2009, signed and numbered. In good condition.
551051
2018-06-18