Bob Dylan, Rooftop Bar

Bob Dylan, Rooftop Bar
Bob Dylan, Rooftop Bar

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BOB DYLAN (född 1941): Rooftop Bar, digital print, 2009, signerad och numrerad 279/295, utgiven av Washington Green Fine Art.
I. 54,5 x 39 cm

joakim.geiger@auktionsverket.se

Digital print, 2009, signed and numbered. In good condition.

551051

2018-06-18