Sidobord engelsk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahognyfanér, en låda i särg, med klaffar och mässing beslag, höjd ca 61 cm, 69+23+22x55 cm
Fanéringsskador, slitage, ställvis blekt, fläckar, märken
551061
2018-06-09