Sidobord engelsk stil

Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahognyfanér, en låda i särg, med klaffar och mässing beslag, höjd ca 61 cm, 69+23+22x55 cm

Fanéringsskador, slitage, ställvis blekt, fläckar, märken

551061

2018-06-09