Caje Huss akvarell

Caje Huss akvarell
Caje Huss akvarell
Caje Huss akvarell
Caje Huss akvarell

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

CARIN "CAJE" HUSS (1921-2007), Höst i Lofoten, signerad Caje Huss, daterad -87, akvarell, ca 61 x 47 cm

551067

2018-06-09