Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 77/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm,

Läs mer

551071

2018-08-19