Roland Svensson Antegubbens stuga

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad roland S, 1:sta p.t. 1981, färglitografi, ca 24 x 20 cm,

Läs mer

551072

2018-08-19