Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm,

Läs mer

551081

2018-08-19