Roland Svensson
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm,
Läs mer
551086
2018-08-19