Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm,

Läs mer

551086

2018-08-19