Elisabeth Warling oljemålning

Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning
Elisabeth Warling oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ELISABETH WARLING (1858-1916), flicka vid kakelugn, signerad Elisabeth Warling, olja på duk, ca 57 x 47 cm

Proveniens: Enligt etikett påp baksidan utställd i Berlin 1897

Något färgbortfall

551089

2018-06-09