Peter Dahl litografier ur Fredmans epistlar
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): 16 st, ur Fredmans epistlar, färglitografier, signerade Peter Dahl, konstnärsexemplar, signerat verifikationsblad, i 2 kassetter, epistel nummer: , 1, 4, 5, 6, 13, 14, 15, 18, 20, 37, 45, 47, 61, 63, 80, 82, ca 43x29 respektive ca 43x59cm
551098
2018-06-08