Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IAN RUSTH (född 1950): Röda huset, signerad och daterad, Ian Rusth -87, numrerad 90/120, färglitografi, ca 38 x 46 cm
551105
2018-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här