Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IAN RUSTH (född 1950): Röda huset, signerad och daterad, Ian Rusth -87, numrerad 90/120, färglitografi, ca 38 x 46 cm

551105

2018-06-09