Tomas Mandel stockholmsmotiv från Åsögatan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMAS MANDEL (f. 1923), motiv från Åsögatan, signerad T. Mandel, daterad 72, olja på duk, ca 38x46 cm

Inget att avlägga, tavlan i gott skick

551117

2018-06-09