Einar Gross oljemålning

Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR GROSS (1885-1962): hamnmkotiv, signerad, olja på duk, ca 62x84 cm

551124

2018-06-13