Elon Garp oljemålning

Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELON GARP (1930-2013), Landskap, troligen från Dalarna, signerad, olja på duk ca 60x99 cm

551125

2018-06-09