Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASK, s.k. belly mask, Makonde, dekor av scarification, YXA, Kongo, träskuren dekor, kopparlindat skaft, PALL, 1900-tal, höjd ca 15-37 cm
Slitage
551128
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här