Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985), älgar i skogslandskap, signerad och daterad 1942, olja på duk ca 63x89 cm
Liten pannåskada ca 1x1 cm i den övre marginalen
551137
2018-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här