Oljemålning Lindorm Liljefors

Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), älgar i skogslandskap, signerad och daterad 1942, olja på duk ca 63x89 cm

Liten pannåskada ca 1x1 cm i den övre marginalen

551137

2018-06-09