Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THORE LÖFBERG (född 1954), Red Line Trouble, signerad Thore Löfberg, numrerad 10/80, färgetsning (linje samt akvatint), ca 49 x 55 cm
551156
2018-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här