Thore Löfberg färgetsning

Thore Löfberg färgetsning
Thore Löfberg färgetsning
Thore Löfberg färgetsning
Thore Löfberg färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORE LÖFBERG (född 1954), Red Line Trouble, signerad Thore Löfberg, numrerad 10/80, färgetsning (linje samt akvatint), ca 49 x 55 cm

551156

2018-06-09