Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

10 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Från örlogsvarvet", signerad och daterad L Sparre 1932, olja på duk på pannå, ca 24x34 cm

Krackeleringar, ojämn duk

551158

2018-06-08