Klubbat för:
4 200 SEK
10 000 SEK
LOUIS SPARRE (1863-1964): "Från örlogsvarvet", signerad och daterad L Sparre 1932, olja på duk på pannå, ca 24x34 cm
Krackeleringar, ojämn duk
551158
2018-06-08