Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

7 400 SEK

6 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1957, akvarell med täckvitt på papper, ca 28,5x22 cm

551166

2018-06-08