Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk o fothylsor i mässing, höjd ca 77, 54x42 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador o fanérsläpp
551186
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här