Harry Wichmann olja på pannå

Harry Wichmann olja på pannå
Harry Wichmann olja på pannå
Harry Wichmann olja på pannå
Harry Wichmann olja på pannå
Harry Wichmann olja på pannå
Harry Wichmann olja på pannå

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY WICHMANN (1916-1993), "Baren", signerad och daterad 1970, olja på pannå, ca 12x19,5 cm

551188

2018-06-10