Théodore Rousseau, hans krets, olja på pannå

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THÉODORE ROUSSEAU, hans krets (1800-talets andra hälft): Kustlandskap med klippor, bär signatur, olja på pannå, 16x34 cm

551204

2018-06-14