Alfred Wahlberg oljemålning Fjällbacka Bohuslän

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): "Fjellbacka", signerad Alfr. Wahlberg, otydligt daterad -8(9?), olja på duk, a tergo med påskrift Fjellbacka / Village (...) Bohuslän / Suède, ca 44x73 cm

551210

2018-06-08