Alfred Wahlberg oljemålning Fjällbacka Bohuslän
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): "Fjellbacka", signerad Alfr. Wahlberg, otydligt daterad -8(9?), olja på duk, a tergo med påskrift Fjellbacka / Village (...) Bohuslän / Suède, ca 44x73 cm
551210
2018-06-08