Ingrid Atterberg kulvas

Ingrid Atterberg kulvas
Ingrid Atterberg kulvas
Ingrid Atterberg kulvas
Ingrid Atterberg kulvas
Ingrid Atterberg kulvas
Ingrid Atterberg kulvas

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

INGRID ATTERBERG, kulvas, 1900-talets andra hälft, glaserat lergods, signerad Atterberg, höjd ca 23, Ø 30 cm

551213

2018-06-08