Dunvar täcke 18/1900-tal

Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal
Dunvar täcke 18/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TÄCKE, KUDDFODRAL, 1900-talets början, täcket 2 sammanfogade stycken, ca 195x152, dunvar ca 55x58 cm

Kuntoraportti

Broderat monogram AH

551215

Päivämäärä:

2018-06-09