Dunvar täcke 18/1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TÄCKE, KUDDFODRAL, 1900-talets början, täcket 2 sammanfogade stycken, ca 195x152, dunvar ca 55x58 cm
Kuntoraportti
Broderat monogram AH
551215
Päivämäärä:
2018-06-09