James Rosenquist Tide

James Rosenquist Tide
James Rosenquist Tide

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "Tide", etsning och akvatint tryckt i färger, 1979, signerad, daterad och numrerad Rosenquist 1979, 67/78. I. 45 x 91 cm S. 58 x 101 cm
Litteratur: Glenn 171

551225

2018-06-14