Arne Jacobsen ´´Myran´´ stolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 8 st., för Fritz Hansen, 1990-tal, lackerade i mörkblått, benställning i krom, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, ställvis förlust av lackering, repor, ställvis rester av etiketter

551229

2018-06-20