Palle Nielsen träsnitt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000):, 3 st, monogramsignerade PN62, #29, etsning, PN 79, Bebudelsemotiv, eget tryck #552, träsnitt samt PN84 #544a, träsnittt, eget tryck, varierande mått
551231
2018-06-11