Palle Nielsen träsnitt

Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000):, 3 st, monogramsignerade PN62, #29, etsning, PN 79, Bebudelsemotiv, eget tryck #552, träsnitt samt PN84 #544a, träsnittt, eget tryck, varierande mått

551231

2018-06-11