Väggpendyl senempire

Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire
Väggpendyl senempire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, emaljerad urtavla med romerska siffror, ca 75x42 cm

551249

2018-06-08