Arne Jacobsen ´´Sjuan´´ stolar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan" stolar, 2 st, 1990-tal, Fritz Hansen, Danmark, 1 av böjt trä, kromade ben, klädda i mörkblått tyg med mönster, 1 lackerad i svart, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar, märken, ställvis rester av etiketter

551256

2018-06-20