Arne Jacobsen ´´Sjuan´´ stolar
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan" stolar, 2 st, 1990-tal, Fritz Hansen, Danmark, 1 av böjt trä, kromade ben, klädda i mörkblått tyg med mönster, 1 lackerad i svart, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar, märken, ställvis rester av etiketter
551256
2018-06-20