Afrikansk akvarell
2018-06-08
551257
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIMONI MNGUNI (1885-1956), Motiv från en zuluby, akvarell, signerad, 27x37cm