Grythyttan trädgårdsstolar 4 st
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARTUR LINDQVIST, Grythyttan trädgårdstolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, bestående av 2 stolar samt 2 karmstolar, vitmålat trä, sitthöjd ca 43 cm, 1 bord (ej Grythyttan) medföljer
Nyligen målade, slitage, torrsprickor
551259
2018-06-10