Grythyttan trädgårdsstolar 4 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTUR LINDQVIST, Grythyttan trädgårdstolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, bestående av 2 stolar samt 2 karmstolar, vitmålat trä, sitthöjd ca 43 cm, 1 bord (ej Grythyttan) medföljer

Nyligen målade, slitage, torrsprickor

551259

2018-06-10