Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGEMAR CALLENBERG (1926-1973), signerad och daterad 1952, olja på träskiva, ca 179x193 cm
Några mindre skador i kanten
551260
2018-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här