Ingemar Callenberg stor oljemålning
Vollendet
2018-06-10
551260
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
INGEMAR CALLENBERG (1926-1973), signerad och daterad 1952, olja på träskiva, ca 179x193 cm
Några mindre skador i kanten