Ingemar Callenberg stor oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEMAR CALLENBERG (1926-1973), signerad och daterad 1952, olja på träskiva, ca 179x193 cm

Några mindre skador i kanten

551260

2018-06-10