Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1800-tal, sannolikt England, 3 lådor i 2 varv, cabrioleben med claw and ball-avslut, mahognyfaner, höjd ca 79, 98x51 cm
Nyckel saknas
551274
2018-06-09