Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italien, signerad Filippo Cassabene Roma (Rom) och daterad 1853, olja på duk ca 97x176 cm
Dukskada, smärre märken i duken
551287
2018-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här