Dekorativ målning av Filippo Cassabene

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italien, signerad Filippo Cassabene Roma (Rom) och daterad 1853, olja på duk ca 97x176 cm

Dukskada, smärre märken i duken

551287

2018-06-10