Life at home trädgårdsgruppen

Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen
Life at home trädgårdsgruppen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIFE AT HOME, trädgårdsgruppen, samtida, bestående av 1 matbord samt 4 loungestolar, hopfällbara, med lösa dynar, betsat bok, sitthöjd ca 40 cm, bordetsmått, höjd ca 72 cm, 180x100 cm med illäggskiva 50 cm

Slitage, märken, repor, ställvis blekt

551297

2018-06-10