Minako Masui carborundumetsning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Floating forest XII", signerad Minako Masui, numrerad 4/10, carborundumetsning i färg, ca 213x64 cm
Fläckar, smärre veck, pappret med smärre hål
551299
2018-06-10