Minako Masui carborundumetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Floating forest XII", signerad Minako Masui, numrerad 4/10, carborundumetsning i färg, ca 213x64 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, smärre veck, pappret med smärre hål

551299

2018-06-10