Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets slut, rokokostil, tre lådor, bemålat i vitt, skuren dekor, draghandtag i metall, höjd ca 76, 136x67 cm
Bruksslitage
551309
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här